Jest takie powiedzenie: nie stać mnie na to, aby kupować tanie rzeczy. Tanie lub gotowe produkty niestety rzeczywiście rzadko kiedy są dobre. Dlatego jedyna mądra oszczędność  to stawianie na jakość.

Jaki z tego wniosek? Jeżeli chcesz, aby Twoja kabina prysznicowa była niedroga, piękna, żeby się nie brudziła, łatwo czyściła, żeby nie „zmniejszyła” łazienki, żeby z niej nie ciekło, i żeby długo służyła… To wszystko da się osiągnąć wyłącznie wtedy, kiedy zdecydujesz się na szklaną kabinę na wymiar.

 

Długie życie kabiny prysznicowej w trzech aktach

 

Przed:

Najpierw firma wysyła specjalistów do mieszkania klienta, aby wzięli wymiany przyszłej kabiny. Już wtedy oni spojrzą fachowym okiem na łazienkę i doradzą klientom – którzy nie są jeszcze pewni czego chcą – najbardziej optymalne rozwiązania. Drzwi przesuwne czy uchylne. Szkło przeźroczyste czy mrożone. Jaki rodzaj uchwytów. Każdej łazience pasuje co innego.

 

Narodziny:

Zgodnie z wymiarami i życzeniami klienta wykonujemy kabinę prysznicową. Każda właściwie jest inna, bo wybór nie jest niczym ograniczony: nie tylko rodzaj szkła, ale i okuć, a także ewentualnych zdobień…  Jeśli na przykład chcesz mieć w szkle kabiny prysznicowej wydrążone swoje inicjały – tak, możemy to dla Ciebie zrobić. Oryginalny deseń? To także jest w zasięgu naszych możliwości. Na tym etapie chętnie współpracujemy również z architektami wnętrz, gdyż często to do nas się zwracają, wiedząc, że chętnie i skrupulatnie realizujemy ich wizję.

Następnie montujemy kabinę. Doradzamy klientowi, jak najlepiej o nią dbać i czym myć, aby służyła na lata, w niezmienionym stanie.

 

I żyła długo i szczęśliwie:

Profesjonalnie zamontowana i wykonana kabina prysznicowa jest piękna i praktyczna, nie psuje się, nie niszczy. Jej czystość zapewnia powłoka antyzaciekowa, która naprawdę znacząco ogranicza osadzanie się wszelkich osadów, a jednocześnie ułatwia usuwanie ewentualnych zabrudzeń. W perspektywie to duża oszczędność czasu i pieniędzy.

Źle dobrany „gotowiec” ze sklepu może przytłaczać łazienkę. Dopasowana do wnętrza kabina nie zmniejsza pomieszczenia i zawsze wygląda efektownie. Podczas kiedy plastikowe kabiny łatwo się psują – ściany mogą się szybko odkształcić, a słabe okucia przestają dobrze pełnić swe role – dobra jakość materiałów (szkła i okuć ze stali nierdzewnej) gwarantują trwałość i elegancję na długie, długie lata.

Ciągle się wahasz? Zadzwoń lub napisz –  a chętnie porozmawiamy i doradzimy, uzyskasz informacje o opcjach i cenie. W czasach, kiedy wszystko można załatwić przez internet my zawsze dążymy do personalnego kontaktu.

//]]>