Dewiza firmy Dom Szkła to: "trwałość, piękno i użyteczność". Gwarantujemy wysoką jakość - za odpowiednią cenę. Decyzja zawsze leży po stronie klienta, a my doradzimy i poinformujemy za jaki produkt i za jaką usługę płaci. Powiemy o zaletach i wadach danych rozwiązań.

W swojej pracy stosujemy zasadę współdziałania i współpracy z klientem - tak, aby wszystkie strony były zadowolone.

Jeśli zdecydują się Państwo na współpracę z nami, mogą Państwo liczyć na rzetelność i kompleksową obsługę. Nigdy nie zostawiamy klienta z naszym produktem samemu sobie. Jeśli coś leży poza naszymi kompetencjami, otwarcie o tym mówimy. Szkło to nasza pasja. Na tym znamy się najlepiej.

Polecamy kontakt z nami poprzez zakładkę w górnymi menu - znajdą tam Państwo formularz kontaktowy i numer telefonu.

Historia firmy

Dom Szkła powstał na bazie klasycznego zakładu szklarskiego, punktu świadczenia usług szklarskich. Usługi szklarskie, krawieckie, szewskie... - były to jeszcze kilka lat temu niezwykle często spotykane nazwy w wielu polskich miastach. Dziś są one nadal potrzebne społeczeństwu, ale w mniejszej skali niż kiedyś: są prowadzone zazwyczaj jednoosobowo lub rodzinnie, w kilka osób. Chcąc nadążać za zmianami, jakie następowały w rzeczywistości gospodarczej, zdecydowaliśmy się postawić na rozwój.

Kierunek, jaki sobie wytyczyliśmy, to świadczenie usług i wytwarzanie wyrobów o takim stopniu profesjonalizmu i zaawansowania, który spełnia wymogi światowe. Chcieliśmy nie tylko nadążać za najnowocześniejszymi trendami, ale i je kreować.

Dzięki ciężkiej pracy to się udało.

Obecnie posiadamy najnowocześniejsze centra obróbki szkła, jesteśmy wyposażeni w światowej klasy park maszyn. Stawiamy na innowacyjność, świadczymy usługi na poziomie światowym.

Kiedyś: wstawialiśmy szyby w ramę okienną przy pomocy noża do szkła, młotka i kitu. Teraz: montujemy piękne drzwi szklane, ozdobione artystycznym grawerem, fazowane, oszlifowane, ze skomplikowanymi wycięciami - a wszystkie te czynności są niejednokrotnie wykonane na jednej maszynie.

.

Wiszące na ścianie w Mediolanie grawerowane lustro... jest wytwarzane w Polsce. Szklane stoły, drzwi, meble i lustra, znajdujące się w wielu europejskich miastach są tworzone właśnie u nas.

Dom Szkła to światowa technologia na wyciągnięcie ręki.
  • Profesjonalizm100%
  • Doświadczenie100%
  • Jakość100%
//]]>