Dewiza firmy Dom Szkła to: "trwałość, piękno i użyteczność". Gwarantujemy wysoką jakość - za odpowiednią cenę. Decyzja zawsze leży po stronie klienta, a my doradzimy i poinformujemy za jaki produkt i za jaką usługę płaci. Powiemy o zaletach i wadach danych rozwiązań.

W swojej pracy stosujemy zasadę współdziałania i współpracy z klientem - tak, aby wszystkie strony były zadowolone.

Jeśli zdecydują się Państwo na współpracę z nami, mogą Państwo liczyć na rzetelność i kompleksową obsługę. Nigdy nie zostawiamy klienta z naszym produktem samemu sobie. Jeśli coś leży poza naszymi kompetencjami, otwarcie o tym mówimy. Szkło to nasza pasja. Na tym znamy się najlepiej.

Polecamy kontakt z nami poprzez zakładkę w górnymi menu - znajdą tam Państwo formularz kontaktowy.

Historia firmy

Dom Szkła powstał na bazie klasycznego zakładu szklarskiego, punktu świadczenia usług szklarskich. Usługi szklarskie, krawieckie, szewskie... - były to jeszcze kilka lat temu niezwykle często spotykane nazwy w wielu polskich miastach. Dziś są one nadal potrzebne społeczeństwu, ale w mniejszej skali niż kiedyś: są prowadzone zazwyczaj jednoosobowo lub rodzinnie, w kilka osób. Chcąc nadążać za zmianami, jakie następowały w rzeczywistości gospodarczej, zdecydowaliśmy się postawić na rozwój.

Kierunek, jaki sobie wytyczyliśmy, to świadczenie usług i wytwarzanie wyrobów o takim stopniu profesjonalizmu i zaawansowania, który spełnia wymogi światowe. Chcieliśmy nie tylko nadążać za najnowocześniejszymi trendami, ale i je kreować.

Dzięki ciężkiej pracy to się udało.

Obecnie posiadamy najnowocześniejsze centra obróbki szkła, jesteśmy wyposażeni w światowej klasy park maszyn. Stawiamy na innowacyjność, świadczymy usługi na poziomie światowym.

Nasze realizacje można zobaczyć w hotelach, galeriach, centrach handlowych, apartamentach, domach prywatnych i biurach.

  • Profesjonalizm100%
  • Doświadczenie100%
  • Jakość100%
//]]>