W prywatnych wiadomościach pytacie nas często o okrągłe lustra. Czy robimy, co warunkuje cenę, czy mamy zdjęcia. Dziś postaramy się odpowiedzieć na wszystkie te pytanie.

Tak, wykonujemy lustra okrągłe – i to na wiele sposobów, do średnicy 2,5 metra.

Poniżej znajdują się zdjęcia kilku luster z naszych realizacji.

 

Dla nieprzekonanych zalety takiego rozwiązania:

  • Okrągłe lustro sprawdza się niemal w każdym pomieszczeniu i stylu, jest niezwykle uniwersalne. Co to w praktyce oznacza? Że jeśli znudzi nam się po jakimś czasie w łazience, to możemy je spokojnie przewiesić do dużego pokoju, przedpokoju lub nad toaletkę w sypialnie – wciąż będzie wyglądać pięknie!
  • Takie lustro, niczym zabytkowy lub designerski zegar, wcale nie musi spełniać swojej praktycznej funkcji (kontrolowania wyglądu, przeglądania się) i powieszone np. bardzo wysoko lub nad kanapą, będzie po prostu nadawać pomieszczeniu określonego charakteru, powiększać je i rozjaśniać.

 

 

Jakie są ceny luster okrągłych? Są uzależnione od wielu czynników jak np. rodzaj fazy, ilość elementów, klejenia, grawerów, wymiaru, itd. Dlatego mów nam czego chcesz i co potrzebujesz i pytaj mailem, telefonem lub przez formularz kontaktowy. Wszystko znajdziesz w zakładce KONTAKT.

 

 

//]]>