Szklane kabiny prysznicowe Warszawa. Z montażem i na wymiar.

Szklany outlet
Szkło i lustra na wymiar


Działamy na terenie całej Warszawy i okolic.
Kupuj bezpośrednio u producenta.

 
 

Szklane kabiny prysznicowe - oferta

Dom Szkła jest producentem szklanych kabin prysznicowych. Oferujemy Państwu zarówno gotowe wyroby, jak i doradztwo w projektach dostosowanych bardzo dokładnie do potrzeb klienta - na wymiar i z montażem.

Montujemy kabiny prysznicowe na brodzikach i do spływów podłogowych.

Przykładowe rodzaje kabin prysznicowych i stosowanych przez nas rozwiązań:

  • - kabiny z drzwiami przesuwnymi,
  • - kabiny z drzwiami uchylnymi,
  • - prysznicowe drzwi wnękowe,
  • - kabiny dopasowana do skosów,
  • - parawany do wanny.

Zapraszamy do obejrzenia galerii naszych realizacji.

Kabina szklana czy plastikowa?

Dlaczego warto wybrać nas?

Dla nas odpowiedź jest jasna: ze szkła. Po pierwsze: szklane kabiny prysznicowe są ładniejsze. Kolejna kwestia to trwałość. Ile razy, kąpiąc się w różnych hotelach, kwaterach lub będąc gdzieś w gościach, mieliście do czynienia z zacinającymi się i poluzowanymi drzwiczkami? My gwarantujemy jakość. Chińskie plastikowe kabiny charakteryzują się najczęściej skomplikowaną budową - mają setki małych elementów, w których z czasem będą się gromadzić brud, osad, grzyby i bakterie. O wyższości kabin szklanych nad plastikowymi decydują zatem następujące czynniki: wygląd, trwałość, użyteczność, higiena i bezpieczeństwo. Dlatego jedyna mądra oszczędność to stawianie na jakość.
Zamontowaliśmy już ponad 1000 kabin prysznicowych. Jeśli zdecydują się Państwo na współpracę z nami, mogą Państwo liczyć na rzetelność i kompleksową obsługę. Nigdy nie zostawiamy klienta z naszym produktem samemu sobie. Jeśli coś leży poza naszymi kompetencjami, otwarcie o tym mówimy. Szkło to nasza pasja. Na tym znamy się najlepiej. Korzystamy z najnowocześniejszych technologii i znamy aktualne trendy. Wszystkie zdjęcia, które znajdą Państwo na tej stronie, pochodzą z naszych realizacji. Warto na to zwrócić uwagę, bowiem wiele firm korzysta z banków zdjęć, zamiast prezentować swoje portfolio.
 

Zajmie Ci to nie więcej niż 5 minut.

Warszawa, to obecnie nowoczesna, elegancka metropolia i w krajobraz jej centrum wrosły nieodłączne nie tylko szklane wieżowce, ale i eleganckie wiaty, nowoczesne kioski i efektowne witryny. My również dokładamy swoja “cegiełkę” i uczestniczymy w tworzeniu tych realizacji. Szkło to wdzięczny materiał, bowiem, odpowiednio użyte, w nienachalny sposób, dodaje miejscom nowoczesnego wyglądu, nie pomniejszając przy tym optycznie przestrzeni. Ty również zaproś je do swojego domu. Nie tylko okna, lustra i kabiny prysznicowe mogą uczynić Twój dom wyjątkowym… Poznaj z nami ogrom możliwości.

 

//]]>