Oferta dla muzeów

Nasza oferta obejmuje m.in. gabloty muzealne, stelaże do prezentacji i szklane podesty. Ponieważ każde muzeum ma własną duszę, każdy nasz projekt realizowany jest według indywidualnych wskazówek klienta. Staramy się, aby wysokiej jakości naszych produktów zawsze towarzyszyła przystępna cena.

Doświadczenia gromadzone przez wiele lat w zakresie projektowania, jak i możliwych do zastosowania technologii pozwalają nam podejmować się realizacji nawet najbardziej skomplikowanych zadań, wymagających specjalistycznej wiedzy i umiejętności.

Bywając w wielu znanych muzeach na świecie - m.in. Museum of Modern Art, Metropolitean Museum of Art, Guggenheim Museum, New York State Museum, szczególną uwagę zwracamy na obecne trendy i najnowsze technologie stosowane w elementach wystawienniczych. Stąd czerpiemy również inspiracje i nowe pomysły.

Innowacyjność naszej firmy pozwala na stosowanie nowoczesnych rozwiązań w zakresie obróbki i łączenia szkła. Jakość wyposażenia wykonywanego przez naszą firmę oraz jego funkcjonalność łączymy z atrakcyjnym wzornictwem.

Najważniejsze jest dla nas aby proponowane przez nas rozwiązania zawsze dopasowywały się do charakteru obiektów muzealnych, jak i budżetu jakim dysponuje muzeum. Taka kompleksowa usługa możliwa jest dzięki stałej współpracy z muzeami i naszymi projektantami.

//]]>