Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji szklanych schodów. Nie sprzedajemy gotowych rozwiązań, ale jesteśmy otwarci na Państwa życzenia i sugestie, dzięki czemu ostateczny produkt będzie wykonany na wymiar, dopasowany do potrzeb użytkowników.

Gwarantujemy bezpieczeństwo, precyzję i świetny design. Wszystkie elementy są zabezpieczane przed korozją, co daje gwarancję, iż będą służyły swoim użytkownikom przez długie lata.

Czy warto zdecydować się na szklane schody?

W obiegowej opinii szkło uważane jest za materiał kruchy, więc niekoniecznie przychodzi na myśl jako pierwsze, kiedy myślimy o produkcji schodów. Niemniej jednak specjalistycznie wykonane szklane schody są bezpieczne: do ich wykonania używa się specjalnie przystosowanych elementów i składają się one z kilku warstw szkła hartowanego, pomiędzy którymi umieszczona jest folia. Wszystko to sprawia, że balustrady i stopnie są bardzo odporne na uderzenia i ciężar. Na szklanych stopnicach i podestach stosujemy antypoślizg na zewnętrznej stronie szkła, by zapewnić bezpieczeństwo użytkownikom i ułatwić sprawne poruszanie się po nich. Rodzaj antypoślizgu możemy zaprojektować dowolnie, lub skorzystać z gotowych wzorów. Przejrzystość szklanych schodów sprawia, iż wnętrza wydają się optycznie bardziej lekkie i przestronne.
Nowoczesne schody ze szkła to niezwykle modne rozwiązanie i niezwykle szybko rozwijający się segment rynku budowlanego w ostatnim czasie. Są świetnym dopełnieniem dla współczesnego awangardowego wnętrza lub przełamaniem bardziej klasycznego stylu. Mogą grać główną rolę w pomieszczeniu lub nie rzucać się w oczy (przeźroczyste - mogą być niemal niewidoczne na pierwszy rzut oka).

Balustrady mogą być szklane, ale nie muszą. Szklane schody nie muszą być w całości wykonane ze szkła, mogą np. posiadać elementy drewniane lub kamienne.
Cennik:
Schody szklane wykonujemy w oparciu o projekt powierzony lub własny (stworzony zgodnie z życzeniem klienta i na wymiar), zatem ze względu na szeroki wachlarz rozwiązań, ceny schodów kalkulowane są indywidualnie po uprzednim, darmowym pomiarze u Klienta. Zapraszamy do kontaktu.


Wśród głównych typów schodów jakie produkujemy, podzielonych według konstrukcji nośnej, znaleźć można:
- Kręcone
- Policzkowe
- Dywanowe
- Grzebieniowe
- Wspornikowe

Stosujemy różne rodzaje szkła (satynowe, barwione, optiwhite, crash). Istnieje również możliwość efektownego podświetlenia stopni. Schody szklane są łatwe do utrzymania w czystości, gdyż wystarczy zmycie ich wodą z detergentem. Ponadto nie wymagają konserwacji nawet po wielu latach użytkowania.

Producent schodów szklanych: Warszawa, Białystok, Olsztyn, Łódź… cała Polska.
//]]>